+420 774 448 884 emailnerad@email.cz
Pod Ovčínem 745270 51 Lužná

Elektronické zabezpečení

Nabízíme Vám návrh, dodání s montáží a následný servis elektronického zabezpečení (EZS) od kvalifikovaného elektrikáře pro oblast Rakovník, Louny, Beroun, Praha a okolí. Od nás budete mít kvalitní zabezpečovačku pro Váš byt, dům, chalupu, chatu a obchodní nebo administrativní centra.

U elektronického zabezpečení objektů se vždy snažíme používat nejnovější technologie pro ochranu majetku. Bezpečnostní systém nainstalovaný od naší firmy Vám zajistí uživatelský komfort a maximální bezpečnost. Specializujeme se na dodávky a montáže elektronického zabezpečení Texecom nebo Jablotron.

Nabízíme Vám bezplatný pronájem EZS (elektronického zabezpečovacího systému) po dobu výstavby Vašeho domu. Nabídka je podmíněna naší realizací elektroinstalace.

Pracujeme 7 dní v týdnu, 365 dní v roce a proto se můžeme přizpůsobit Vašim časovým možnostem. Rádi Vám zpracujeme nezávazně všechny rozpočty s možnými variantami řešení pro zabezpečení Vašeho objektu.


ABLOTRON 100+ je alarm s revolučním systémem snadného uživatelsky přívětivého ovládání i pro seniory. Jedná se o flexibilní a kompletní řešení zabezpečení pro jakýkoliv objekt. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i pro obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zaplavení, zdravotní obtíže a přepadení. Systém nabízí i domovní automatizaci (ovládání spotřebičů na dálku, řízení topení, zapínání spotřebičů detektorem pohybu, detektorem otevření nebo dálkovým ovladačem). Je certifikován pro nízká a střední rizika.

Produktová videa zabezpečovacího systému Jablotron (CZ)

Webové stránky výrobce: http://www.jablotron.com/cz/


Bezpečnostní systémy anglického výrobce Texecom se vyznačují svou spolehlivostí, jednoduchou obsluhou,designem a příznivou cenou. Jsou vybaveny špičkovou elektronikou, množstvím uživatelských funkcí a komunikují v českém jazyce. Jedinečné koncepční řešení umožňuje flexibilitu při zabezpečení Vašeho objektu i jeho bezproblémové rozšíření včetně bezdrátové plně adresovatelné nástavby Ricochet. Široký sortiment dodávaných výrobků firmy Texecom nám zaručuje úspěch při realizaci zakázek. Nabídka pokrýva všechny požadavky na zabezpečení objektů. PIR detektory disponují nejen základní infrapasivní IR technologií, ale i aktivní duální technologií DT s mikrovlnou částí. Nejvyšší požadavky na zabezpečení splňují detektory s technologií CW pro odhalení zamaskování pachatele a duální detektory AMDT s antimaskingem. Všechny produkty splňují bezpečnostní normy EU.

Systémy Texecom jsou certifikovány nejen pro nízká, střední, ale i vysoká rizika, tedy stupeň zabezpečení 3.

Produktová videa zabezpečovacího systému Texecom RICOCHET (EN)

Webové stránky výrobce: http://www.texe.com

Na elektronické bezpečnostní systémy od výrobce Texecom poskytujeme prodlouženou záruku 4 roky a opravy provádíme výměnným způsobem.