Centrální vysavače Aertecnica - Elektroinstalace Jan Nerad - Elektrikář pro oblast Rakovník, Louny, Beroun, Praha a okolí

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rádi bychom Vám nabídli možnost, jak si vylepšit domácí prostředí a zjednodušit mnohdy neoblíbenou činnost spojenou s vysáváním domu. Díky centrálnímu vysavači snížíte ve své domácnosti obsah prachu a alergenů na minimum. Veškerý vysávaný vzduch je díky systému centrálního vysávání odváděn pryč z interiéru.

Za více než 25 let existence společnost Aertecnica vyrobila a prodala ke spokojenosti svých zákazníků více než milión centrálních vysavačů, a to nejen do rodinných domů, ale zejména také do komerčních i průmyslových prostor. Většina těchto centrálních vysavačů stále slouží zákazníkům k jejich plné spokojenosti.

Vysoká kvalita, velmi nízká hlučnost, atraktivní desing a nejmodernější technologie, které v současné době existují, posunují tyto výrobky před ostatní v tomto segmentu. Vysavače jsou určeny pro byty, rodinné domy a komerční objekty. Aertecnica jako jediná na trhu vyrábí třífázové sací agregáty pro komerční a průmyslové objekty, které umožňují nepřetržitý provoz a zapojení více uživatelů současně.

Montáže potrubního vedení provádíme zpravidla po instalaci topení a elektroinstalace, před omítáním stěn a betonováním podlahy. Agregát (sací jednotka) je umístěn v technické místnosti nebo garáži domu a je napojen na potrubní vedení ukončené vysavačovými zásuvkami.

  • STUDIO - základní modelová řada určená pro vysávání v bytech a rodinných domech. Je vybavená značkovými motory Amtech s tichým chodem a vysokým výkonem. Cyklonová separace s plnohodnotnou filtrací zaručuje stálý výkon vysavače.  Pro bezkontaktní vynášení vysátých nečistot lze do prachového kanystru vložit prachový sáček.


  • CLASSIC TC - agregáty splňují všechny požadavky zákazníků na design, kvalitu a tichý chod. Dodávají se ve 4 provedeních, jsou určeny pro malé i střední RD. Elektronika kontroluje chod motoru, průchodnost filtru a zaplnění. Mají integrovaný displej umožňující napojení na dálkový kontrolně ovládaný panel DYNAMIC. Cyklonová separace s plnohodnotnou filtrací zaručuje stálý sací výkon.


  • PERFETTO TP/TPA - základní technologie vychází z modelové řady Classic. Agregáty PERFETTO disponují navíc integrovanou vysavačovou zásuvkou a přímým ovládacím displejem na agregátu. Verze TPA je vybavena systémem APF (automatickým čištěním filtru s mechanickým oklepem).


  • PERFETTO INOX TXA - tento model je osazen motory nové generace, představuje vrchol technologie centrálního vysávání v nerezovém provedení. K dispozici je integrovaná vysavačová zásuvka, přímý ovládací displej na agregátu, automatické čištění filtru APF s mechanickým oklepem.


Webové stránky výrobce:
http://www.aertecnica.com

 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky